آینده صنعت حمل و نقل با ردیاب خودرو

۵-۴

آینده صنعت حمل و نقل با ردیاب خودرو

آینده صنعت حمل و نقل با ردیاب خودرو

صنعت حمل و نقل شامل رکن اصلی هر شهر و مملکتی می باشد زیرا تمام صادرات و واردات با ماشین های حمل و نقل چون تریلر، کامیون و حتی کشتی صورت می گیرد بنابراین داشتن یک دستگاهی که بتواند به خوبی این صنعت را مدیریت کند حائز اهمیت است در واقع آینده صنعت حمل و نقل با ردیاب خودرو تضمین می شود زیرا این دستگاه نه تنها قادر به ردیابی ماشین بلکه مانعی برای سرقت ماشین و همچنین وسیله ای برای نگهداری ماشین می باشد.

روزانه بارهای زیادی از یک شهر به شهر دیگر یا از کشوری به کشور دیگر توزیع می شود که این بارها ممکن است شامل غلات، سنگ های ساختمانی و حتی ماشین ها باشد و در این بین حتی شرکت های مواد شیمیایی هستند که نفت از شهری به شهری دیگر می برند اما مدیریت این همه ماشین چگونه صورت می گیرد؟ چگونه می توان دائما از سالم بودن ماشین مطلع بود؟ چگونه می توان صنعت حمل و نقل را به بهترین شکل ممکن به بهره وری رساند؟ جواب تمام این سوالات نصب دستگاه ردیاب خودرو می باشد.

در اینجا ما به چندین مورد اشاره می کنیم که چگونه آینده صنعت حمل و نقل با ردیاب خودرو صورت می گیرد و باعث بهبود حمل و نقل و روند اقتصادی شهر و کشوری می شود.

 

نگهداری از ماشین:

مسلما شما نمی توانید دائما از ماشین ها کالا و بار جابجا کنید بلکه باید به موقع از آنها نگهداری کنید به عنوان مثال اگر به موقع فیلتر هوا را تعویض نکنید موتور برای مکش نیاز به سوخت بیشتری دارد که همین باعث افزایش سوخت می شود یا اگر به موقع لاستیک یا روغن موتور عوض نشود باعث آسیب به ماشین می شود. با نصب ردیاب خودرو می توانید به موقع فیلتر هوا، لاستیک و یا روغن موتور را تعویض کنید.

 

کنترل رانندگی:

وجود دستگاه ردیاب خودرو روی ماشین باعث می شود که رانندگان بدانند که تمام حرکات آنها زیر نظر گرفته می شود میزان سرعت آنها با دستگاه ردیاب خودرو ضبط می شود و به صورت آنلاین مدیران آنها می بینند و حتی اگر رعایت نکنند سریعا با ردیاب خودرو با آنها تماس می گیرند.

 

مصرف سوخت ماشین:

شاید همیشه شاهد استفاده از ماشین های شرکت برای کارهای شخصی بوده ایم و اینکه به موقع کالا را به دست مشتری و مقصد نمی رسانند اما با نصب ردیاب خودرو تمام ریزحرکات و توقفات ثبت می شود و همین امر باعث می شود که از ماشین استفاده شخصی نشود که همن کار باعث کاهش سوخت  ماشین می شود.

و در آخر نصب ردیاب خودرو روی ماشین مانعی برای سرقت ماشین است که حتی اگر ماشین به سرقت برود سریعا با ردیاب خودرو می توان آن را خاموش کرد.

/ ویژه

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

تماس فوری
کمک نیاز دارید چت واتساپ اسپای کالا