امنیت عمومی با ردیاب جی پی اس

۱۶-۴

امنیت عمومی با ردیاب جی پی اس

امنیت عمومی با ردیاب جی پی اس

تعداد زیادی از وسایل و دستگاهها در جهان وجود دارند که امنیت عمومی را فراهم می کنند. به عنوان مثال وجود ماموران و نیروهای ویژه در بین شهر این امنیت را فراهم می کند اما به صورت اختصاصی رسیدگی به تمام امور یک شهر یا کشور سخت می باشد. تنها وسیله ای که امنیت عمومی با ردیاب جی پی اس را فراهم کند دستگاه ردیاب شخصی، ردیاب خودرو، ردیاب حیوانات و… می باشد.

در این مقاله می خواهیم شما را با آمار و ارقامی آشنا کنیم که حاکی از نجات افراد زیادی تنها به دلیل استفاده از جی پی اس در انواع شغل ها در یک کشور شده است. وجود فناوری جی پی اس و استفاده از ردیاب خودرو روی ماشین ها و افراد باعث شده است که آتش نشان ها و فوریت های پزشکی بتوانند سریعا خود را به موقعیت برسانند و همین امر باعث شده است که جان خیلی ها نجات پیدا کند.

در ایالت فدرال یک سیستمی مبنتی بر جی پی اس به نام SARSAT ساخته شده است که باعث حفظ جان خیلی از افراد شده است. این سیستم باعث شده است که از سال ۱۹۸۲ جان نزدیک به ۲۸ هزار نفر نجات پیدا کند. استفاده از نقشه جی پی اس، موقعیت یابی تنها بسته به نوع کارکرد شما دارد بعنوان مثال آمبولانس ها با نصب ردیاب خودرو سریعا می توانند فرد بیمار را به نزدیکترین بیمارستان برسانند که طبق آمار منتشر شده  از گوگل نزدیک به ۱۸ درصد از نجات یافتگان در بیمارستان تنها به دلیل وجود ردیاب خودرو روی آمبولانس ها بوده است.

اینکه شما بخواهید فرزند خود را ردیابی کنید تنها استفاده از ردیاب شخصی برای ردیابی آنلاین شخص نیست بلکه ممکن است فرزند شما تصادف کند یا در هنگام فوتبال بازی کردن مسدوم شود همین ردیاب شخصی می تواند به کمک شما بیاید تا بتوانید سریعا فرزند خود را به بیمارستان ببرید و باعث حفظ جان فرزندتان شوید.

تا بحال به این نکته فکر کرده اید که داشتن یک ردیاب شخصی چقدر می تواند کارآمد باشد آنچنان که آتش نشان ها با نصب ردیاب شخصی می توانند به خاموش کردن آتش بپردازند و هنگامی که در دام حریق بیفتند همکاران و ریس آنها می توانند سریعا آنها را ردیابی کنند و اقدام به نجات آنها کنند. همانگونه که می دانید حادثه پلاسکو می توانست با بکار بردن انواع ردیاب خودرو و ردیاب شخصی جان آتش نشان ها را نجات دهد. وجود انواع ردیاب شخصی که ضدآب و ضد آتش می باشد می تواند در همه جا مورد استفاده قرار گیرد.

 

/ ویژه

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

تماس فوری
کمک نیاز دارید چت واتساپ اسپای کالا