جی پی اس روی ماشین های برف روب

۱-۴

جی پی اس روی ماشین های برف روب

جی پی اس روی ماشین های برف روب

فصل زمستان و شروع برف باریدن با اینکه برای مردم لذت بخش است و مردم را به یاد برف بازی می اندازد اما در واقع نمی تواند سه ماه اداره جات و حتی بیمارستان ها که جز ارگان های ضروری هستند تعطیل شوند و علاوه بر این اداره پلیس باید همیشه باز باشد اما زمان بارش برف بسته شدن جاده ها باعث بروز مشکلات می شود که در این شرایط کار بروف روب ها زیاد می شود اما اینکه شرکت های برف روب بتوانند به خوبی ماشین ها را کنترل کنند و جاده ها را باز کنند تنها با نصب جی پی اس روی ماشین های برف روب امکان پذیر است.

وجود شرکت های برف روب برای هر کشوری الزامی است زیرا این شرکت ها با داشتن ماشین آلات برف روب سریعا جاده ها را تمیز می کنند و باعث تردد ماشین در جاده ها می شوند البته در این بین تنها شرکتی می تواند بیشترین خدمت را به شهرداری بدهد که به خوبی بتواند کار خود را انجام دهد و به موقع ماشین های خود را اعزام کند. وجود جی پی اس روی ماشین های برف روب این نوید را می دهد که می توان به خوبی ماشین ها را کنترل کرد و در کمترین زمان ممکن نزدیک ترین ماشین برف روب را اعزام کرد.

در اینجا مزایای جی پی اس روی ماشین های برف روب برای شما شرح می دهیم تا از اهمیت نصب ردیاب خودرو روی ماشین برف روب مطلع شوید.

 

مزایای جی پی اس خودروهای برف روب :

ردیابی ماشین:

دستگاه ردیاب خودرو مجهزه به سیم کارت می باشد که با گذاشتن سیم کارت و فعال کردن آن می توان به صورت آنلاین ماشین را ردیابی کرد و علاوه بر این گزارشات حاکی از توقف و حرکت ماشین و میزان سوخت مصرفی را هم می توان به صورت اینترنتی تماشا کرد و هم به صورت گزارشی در حافظه داخلی دستگاه ردیاب کار گذاشته شده. با نصب جی پی اس روی ماشین های برف روب می توان به خوبی آنها را ردیابی کرد و از موقعیت مکانی آنها مطلع بود و از وضعیت سالم بودن خودرو و کارکنان مطلع شد علاوه بر این با نصب این دستگاه می توان از موقعیت جغرافیایی تمام ماشین ها مطلع بود و برای صرفه جویی در زمان و سوخت ماشین هنگام دریافت گزارش با پیدا کردن نزدیکترین ماشین به محل  آن را اعزام کرد.

 

برنامه ریزی بهتر:

آنچه که مهم است شما باید بتوانید به خوبی ماشین ها را مدیریت کنید تا بتوانید از تمام ماشین های برف روب بهره کافی را برد و در عین حال از تمام نیروی شرکت برای سوددهی بیشتر استفاده کرد با نصب دستگاه ردیاب خودرو می توانید برنامه ریزی بهتری انجام دهید و از میزان کارکرد ماشین ها مطلع شوید.

 

/ ویژه

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

تماس فوری
کمک نیاز دارید چت واتساپ اسپای کالا