حفاظت از خودروی کاری با ردیاب

۱۳-۴

حفاظت از خودروی کاری با ردیاب

حفاظت از خودروی کاری با ردیاب

امروزه سارقان تکنیک های سرقت پیشرفته تری را برای غلبه بر فناوری های جدید امنیتی موجود خودرو پیدا کرده اند. اخیرا روند رو به رشدی در سرقت وسایل نقلیه بدون کلید یا فناوری (Keyless) بوجود آمده، که به طور گسترده ای در بازار پذیرفته شده است. طبق آمار جهانی ۲۰۱۸ از ۸۰% از وسایل نقلیه سبک بدون وجود کلید های مالک به سرقت رفته اند. سرقت وسایل نقلیه کاری، مانند ون و وانت تأثیر بیشتری از سرقت یک خودرو شخصی دارد. حتی اگر وسیله نقلیه توسط بیمه، جایگزین هم شود باز هم تاثیرات مالی برای مدتی که وسیله نداشتید، خواهد داشت.

محافظت از خودروهای کاری تنها حفاظت از یک خودرو نیست، بلکه حفاظت از کسب و کار شماست. یک بخش از امنیت وسایل نقلیه فناوری است. استفاده از ردیاب مناسب می تواند احتمال موفقیت پلیس را در کشف خودرو افزایش دهد.

هزینه های که با از دست دادن خودرو به کسب و کار شما وارد می شود عبارتست از:

جایگزینی ابزار: چنانچه وانت شما با ابزارهای داخل آن دزدیده شود، با یک مشکل بزرگ روبرو خواهید شد. ابزار، اجاره وسایل نقلیه موقت جایگزین، گزارش سرقت به پلیس، مالیات و بیمه، همه جز مواردیست که باید برایش وقت و زمان گذاشته شود.

متوسط هزینه های ابزارهای یک وسیله نقلیه کاری می تواند میلیون ها تومان باشد. حتی اگر بیمه هم باشند، ممکن است هفته ها طول بکشد تا جایگزین آنها را بتوان خریداری کرد.

افزایش حق بیمه: جایگزینی خودرو به سرقت رفته، باعث می شود که حق بیمه شما افزایش پیدا کند.

از دست دادن کسب و کار : هنگامی که خودرو کار شما دزدیده می شود، به سختی به بهره وری سابق خود می رسد.

اگر کسب و کار شما کوچک است، ممکن است شما حتی قادر به خدمت به مشتریان هم نباشید و این می تواند به شهرت کسب و کار شما آسیب برساند. اگر چه یک ردیاب یا TRACKER از ربودن وسیله نقلیه جلوگیری نخواهد کرد، ولی کاملا مشخص است که سرعت پیدا شدن را افزایش می دهد.

 

/ ویژه

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

تماس فوری
کمک نیاز دارید چت واتساپ اسپای کالا