ردیاب در شهرداری ها

۷-۴

ردیاب در شهرداری ها

ردیاب در شهرداری ها

آشنایی با ردیاب های شهرداری ها :

یکی از تکنولوژی هایی که امروزه طراحی شده و به تولید رسیده است، ردیاب های ویژه اتومبیل های شهرداری می باشد. در واقع مدیران سازمان های شهرداری می توانند با استفاده از این ردیاب ها، در بخش خدمت رسانی، عملکردی ویژه و مورد پسند شهروندان داشته باشند و هم نظارت بالاتری را در خدمات شهری ارائه دهند.

 

ویژگی های ردیاب های مخصوص شهرداری :

مدیران با نصب و استفاده از این جی پی اس ها در خودروهای شهرداری، می توانند در تمامی لحظه ها حرکت و کارهای پرسنل خود را کنترل کنند و از چگونگی جمع آوری زباله ها و کیفیت انجام کار در هر محدوده و منطقه ای اطمینان خاطر پیدا کنند. چنانچه، مشکلی در نحوه ی عملکردشان برای خدمت به مردم پیش آمد بتوانند در اسرع وقت آن را رفع نمایند.

همچنین با استفاده از ردیاب می توانند سرعت این خودروها  را در هر لحظه و درهر محدوده زیر نظر بگیرند. تا در صورت رخ دادن مشکلات احتمالی سریعا از موضوع اطلاع پیدا کرده و موجب شوند تا امنیت پرسنل مربوطه برقرار شود.

در ضمن رانندگان خودروهای شهرداری می توانند در تمامی لحظات موقعیت خود را در کنترل داشته باشند ؛ و بتوانند محدوده هایی را که خدمت رسانی انجام داده اند، با مکان هایی که خدمت رسانی در آن جا صورت نگرفته را مد نظر داشته باشند، تا با این روش وظایف خود را به نحو احسن  انجام دهند.

از دیگر مزایای این دستگاه این است که : می توانند با نصب جی پی اس در تانکر حامل آب، که برای آبیاری فضای چمن پارک ها و فضاهای سبزمی باشد، نسبت به عملکردشان آگاهی پیدا کنند تا اگر تخلفی صورت گرفت بتوانند با فرد متخلف برخورد قانونی نمایند.

مدیران با نصب یک ردیاب خودرو و یا ردیاب شخصی برای کارگران پیاده می توانند از مسیرهایی که شخص در طول روز طی کرده و کارایی که داشته و نوع کار و کم کاری آن ها با گزارش گیری سیستم آگاه شده و به راحتی و از راه دور کم و کاستی های کار را رفع نموده و به افراد کم کار توبیخ ارسال نماید.

 

/ ویژه

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

تماس فوری
کمک نیاز دارید چت واتساپ اسپای کالا