ردیاب های شخصی

۱۵-۴

ردیاب های شخصی

ردیاب های شخصی

ردیاب های GPS بیشتر برای کمک به سالخوردگان، کودکان و همچنین کارگران و کارمندان استفاده می شود. بسیاری بر این باور هستند که، استفاده از ردیاب می تواند بر حقوق و آزادی فرد تاثیر بگذارد ولی به طور کلی کاملا برعکس آن صادق است. یعنی استفاده از ردیاب شخصی، آزادی بیشتری برای افراد فوق به ارمغان می آورد. کسانی که تا قبل از ردیاب به خاطر ایمنی، آزادی نداشتند، می توانند به راحتی به فعالیت های روزانه خود بدون محدویت خاصی بپردازند.

ردیاب ها، گزارش لحظه به لحظه را از طریق پنل کاربری ارائه می دهد. اگر شما دارای کارمندانی هستید که مجبور هستید به طور مداوم آنها را نظارت کنید، استفاده از ردیاب کار شما را بسیار راحت می کند.

همچنین، در پنل کاربری شما، یک سابقه کامل، از تمام سفرهای کارکنانتان خواهید داشت. ردیاب های شخصی معمولاً دارای یک دکمه SOS هستند. و هر زمانی که فرد مورد نظر آن را فشار می دهد، بلافاصله از طریق یک پیام متنی و یا ایمیل، شما را در جریان قرار می دهد.

شما می توانید یک محدوده جغرافیایی در اطراف خانه، بیمارستان، مدرسه یا مکان های دیگر، به منظور ایمنی بیشتر، تنظیم کنید. تا چنانچه فرد مورد نظر، از منطقه مشخص شده خارج شد، به شما اطلاع داده شود.

ردیاب های شخصی برای افرادی که نیاز به توجه خاص دارند، مانند سالمندان و افرادی که از آلزایمر رنج می برند ، بسیار مناسب است.

عملکرد ردیاب های شخصی کاملا ساده است و هزینه بالای هم ندارند. در هر زمان که نیاز به دانستن موقعیت مکانی دارید، فقط هزینه یک sms را می دهید. برای استفاده از ردیاب، شما نیاز به کامپیوتر یا لپ تاپ ندارید. کافیست یک تلفن هوشمند داشته باشید.برای حفاظت بیشتر، این نوع ردیاب ها را می توانند به طور هم زمان چندین نفر مشاهده نمایید.

 

/ ویژه

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

تماس فوری
کمک نیاز دارید چت واتساپ اسپای کالا