لزوم استفاده از ردیاب برای شرکت های تحویل کالا

۳۸-۵

لزوم استفاده از ردیاب برای شرکت های تحویل کالا

لزوم استفاده از ردیاب برای شرکت های تحویل کالا

امروزه به دلیل کم بودن وقت اکثر مردم از شرکت های تحویل کالا استفاده کرده تا بتوانند کالاهای مورد نیاز خود را جا به جا کرده و به مقصد تحویل دهند. از جمله شرکت های تحویل کالا می توان به شرکت پست اشاره کرد که وظیفه ی ارسال و رساندن کالاهای مختلف را به مقصد های مشخص دارد و این مسئله روز به روز به اهمیت شرکت های تحویل کالا افزوده و متحمل فشار زیادی بر مدیران این شرکت ها جهت جلوگیری از ضرر مالی و ادامه ی فعالیت شرکت می شود.

یکی از مهم ترین نگرانی های حال حاضر مدیران این شرکت ها عدم سرفت خودرو ، کنترل هزینه های سوخت و همچنین ارائه ی خدمات مناسب به مشتریان می باشد که در ادامه به بررسی نقش ردیاب GPS در برطرف کردن این نگرانی ها می پردازیم.

کنترل امنیت وسایل نقلیه با ردیاب ها

همانطور که در مقاله های گذشته اشاره کردیم یکی از فواید استفاده از ردیاب خودرو بالا بردن امنیت وسایل نقلیه برای شرکت های حمل و نقل و همچنین شرکت های تحویل کالا می باشد. ردیاب های فعال و یا همان ردیاب های GPS آنلاین می توانند هنگام باز شدن درب وسایل نقلیه و یا روشن شدن موتور، راننده ی آن وسیله نقلیه که یکی از کارمندان شرکت خواهد بود و یا مسئول مربوط به مانیتورینگ وسایل نقلیه را مطلع کرده و حتی در صورت دزدیده شدن آن وسیله نقلیه نیز می توانند با ردیابی مسیر و به کمک پلیس در کمتر از یک روز وسیله نقلیه را پیدا کنند.

کاهش مصرف سوخت به کمک ردیاب

در بین طرفداران محیط زیست استفاده از ردیاب خودرو به یکی از راه های محبوب و کم هزینه جهت کاهش مصرف سوخت و کاهش آلودگی هوا یاد می شود. با استفاده از ردیاب می توان کوتاه ترین مسیر را بین مبدا و مقصد پیدا کرده و با استفاده از آن و تعیین سرعت بهینه توسط راننده علاوه بر کاهش مصرف سوخت در کاهش زمان ارسال نیز موثر بود که خود این امر منجر به کاهش تصادفات و حوادث رانندگی می گردد.

کمک به مشتری مداری یکی از مزیت های ردیاب

همان گونه که در بالا اشاره شد توسط ردیاب GPS می توان بهینه ترین مسیر جهت تسریع در امر تحویل کالا به مشتری را یافت. علاوه بر این در صورت عدم تحویل به موقع نیز می توان علت را سریعا شناسایی کرده و در جهت رفع آن اقدام کنید. به کمک ردیاب ها می توان هدفمند و حرفه ای خدمت رسانی کنید.

 

/ ویژه

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

تماس فوری
کمک نیاز دارید چت واتساپ اسپای کالا