مدیریت نیروی کار با ردیاب شخصی

۲-۴

مدیریت نیروی کار با ردیاب شخصی

مدیریت نیروی کار با ردیاب شخصی

از قدیم تا به الان یکی از دغدغه های فکری مدیران و صاحبان شرکت های معتبر، دادن نظم و همچنین بالابردن بازدهی شرکت بوده است و آنچه نیازمند این کار می باشد استفاده از دستگاهی است که بتواند تمام کارکنان را زیر نظر داشته باشد و به آنها یادآور شود که صاحب شرکت شما را زیر نظر دارد بنابراین باید نهایت تلاش خود را برای بهره وری بیشتر شرکت انجام دهید و در صورت کاستی در انجام کارها توسط مدیران و صاحبان شرکت ها تنبیه می شوید. مدیریت نیروی کار با ردیاب شخصی صورت می گیرید زیرا با استفاده از این دستگاه می توانید مداوم کارکنان شرکت را تحت کنترل داشته باشید و علاوه بر این با نصب دستگاه ردیاب خودرو روی ماشین های شرکت از ریزحرکات ماشین ها و اطلاعاتی چون سرعت، میزان مصرف سوخت، شرایط جوی آب و هوا و…. مطلع شوید.

در واقع استفاده از دستگاه ردیاب این امکان را به ما می دهد که تمام مسافت های پیموده شده توسط ماشین و افراد را در اختیار داشته باشید و زمان تحویل کالا ها به مشتری و حتی انجام خدماتی چون برق کشی، لوله کشی و … به مشتریان را زیرنظر داشته باشید و بعلاوه امنیت کارکنان را فراهم کنیم زیرا در صورت رخ دادن حادثه ای برای آن سریعا می توانیم آنها را پیدا کنیم و علاوه بر اینها با فرستادن تنها یک اس ام اس می توانیم نیروی کار را اعزام کنیم. و حتی با فرستادن یک اس ام اس ماشین ها را خاموش کنیم و علاوه بر این از میزان فعالیت کارکنان مطلع شویم.

 

مدیریت نیروی کار با ردیاب شخصی:

یکی از فواید دستگاه ردیاب شخصی این است که مدام با کارکنان در تماس هستید و می توانید از میزان فعالیت آنها مطلع شوید و حتی با خود دستگاه می توانید با آنها در تماس باشید. اینکه کارکنان شما چه میزان کار می کنند تنها با استفاده از این دستگاه قابل ارزیابی است وقتی شما ماهیانه پولی ثابت به کارکنان خود می دهید که به داخل شهر بروند و بازاریابی کنند مسلما اینکه بدانید واقعا آنها کار خود را انجام می دهند حائز اهمیت است و این کار تنها توسط دستگاه ردیاب شخصی امکان پذیر است.

با استفاده از دستگاه ردیاب شخصی می توانید به راحتی نزدیکترین افراد را به محل کار اعزام کند و گزارشات ناشی از اعزام را در دست داشته باشید همچنین با نصب دستگاه ردیاب خودرو هم می توانید از اعزام خودرو ها مطلع باشید.

با نصب دستگاه ردیاب خودرو و نصب ردیاب شخصی می توانید با کاغذ بازی ها خداحافظی کنید. در قدیم نیاز به نوشتن اطلاعات سوخت ماشین ها در دفتر سوخت بود اما اکنون با نصب این دستگاه میزان مصرف سوخت ماشین، سرعت ماشین، توقف و حرکت ماشین و …. را در دست دارید و حتی می توانید از زمان تحویل کالا و انجام خدمات مطلع شوید و همین کار هم برای کارکنان صورت می گیرد زیرا با نصب ردیاب شخصی می توانید دائما کارکنان را ردیابی کنید.

با زیر نظر داشته کار کارکنان می توانید به کسانی که کار را به نحو احسنت انجام داده اند امتیاز قائل شوید و در پایان هر ماه به آنها پاداشی بر قدردانی بدهید که همین کار باعث تشویق کارکنان دیگر به کار و فعالیت و سود دهی بیشتر می شود و علاوه بر اینها نصب ردیاب خودرو باعث می شود که تمام مسیرها و مسافت های پیموده شده در طی گزارشی مشاهده کنید و با این کار تا حدودی نیروی کار را کاهش دهید و مسئولیت ها را کاهش دهید و در عین حال نظارت کاملی بر کارکنان داشته باشید و باعث پیشرفت و بهره وری شرکت شوید.

 

/ ویژه

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

تماس فوری
کمک نیاز دارید چت واتساپ اسپای کالا