چگونگی عملکرد دزد گیر ردیاب‌

۸-۴

چگونگی عملکرد دزد گیر ردیاب‌

چگونگی عملکرد دزد گیر ردیاب‌

در ایالات متحده در هر ۲۰ ثانیه یک ماشین به سرقت می رود و علت زیاد بودن دزدی اتومبیل به دلیل این است که خودرو با ارزش و گران قیمت است و همچنین برای فروش پیچیدگی ندارد. به طور مثال برای کارهای خلاف می شود از اتومبیل مسروقه استفاده نمود تا ردی از مجرمین باقی نماند. به دلیل بالا رفتن قیمت خودرو این وسیله نقلیه جزو مواردی می باشد که زیاد به سرقت می رود و افراد به دنبال راهی برای جلوگیری از این امر و حفظ خودروی خود می باشند.

در عصر حاضر استفاده از ردیاب با سنسورهای الکترونیکی پیشرفته، آژیرها و آلارم ها و فعال شدن جی پی اس  از راه دور، مورد استقبال تمام مردم جهان قرار گرفته است. بدیهی است که ردیاب با امنیت بالا درست شده است، تا هر جایی که ماشین در آن قرار دارد را ردیابی کند. این موضوع باعث شده است که دزدگیرهای خودرو رده پایین تری را نسبت به این تکنولوژی جدید از آن خود کنند. ردیاب های خودرو با سیستم جدید توانسته است رضایت افراد را با هر نوع خودرویی فراهم نماید.

تفاوت ردیاب خودرو با دزدگیر خودرو این است که دزدگیر اتومبیل به وسیله چند سنسور متصل به هم، اعلام خطر می کند. اگر سارقی در را باز کند به وسیله آلارمی که بر روی درب راننده می باشد، به صدا در می آید و آژیر شروع به هشدار دادن می کند که در دزدگیر های پیشرفته این امر  بسیار پیچیده تر می باشد. این پیچیدگی عبارتند از: تعدادی از حسگرها می باشد که شامل : سنسور فشار سوئیچ، و بروز صدای هشدار است؛ این دزدگیر ها اکثرا این امکان را دارند که صداهای متنوعی را داشته باشند و به شما این اجازه را می دهند که برای اتومبیل خود صدای هشدار مجزا و متفاوت را انتخاب نمایید.

اما در دزدگیرهای نوع  جی پی اس یا همان ردیاب های جی پی اس می توان گفت عملکرد به طرز فوق العاده ای متفاوت می باشد. عملکردی آسان و قابل اطمینان برای اتومیبل های شخصی و عمومی شما ساخته شده است؛  این دزدگیرها  از طریق سیستم مکان یاب جهانی یعنی جی پی اس، موقعیت نهایی اتومبیل شما را شناسایی می کند و آن را پیدا می کند و شما می توانید در رایانه و تلفن همراه خود  از طریق اینترنت آن را مشاهده نمایید.

این نوع از یافتن خودرو هنوز در هیچ دزدگیر ساده ای یافت نشده است و این تکنولوژی ماهواره ای بوده که با اتصال ردیاب توانسته است موقعیت دقیق و فعلی خودروی شما را حتی در صورت دور بودن شما از آن و سرقت شده، نمایش دهد. امروزه این سیستم در مشاغل مختلفی استقبال شده است و توانسته است کارایی کار افراد را بالاتر ببرد.

 

/ ویژه

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

تماس فوری
کمک نیاز دارید چت واتساپ اسپای کالا