گیرنده GPS برای حیوانات خانگی

۳۹-۵

گیرنده GPS برای حیوانات خانگی

گیرنده GPS برای حیوانات خانگی

۶،۰۰۰ حیوان خانگی هر هفته در انگلستان گم میشوند! شما به عنوان صاحب یک حیوان خانگی، هیچ چیزی برایتان ارزشمندتر از ایمنی حیوان خانگی مورد علاقه شما نیست. آنها خیلی سریع به بخشی از خانواده تبدیل می شوند و در عرض چند هفته آن ها، انگار همیشه با شما بوده اند. در کنار لذت بردن از یک حیوان خانگی، همیشه این نگرانی وجود دارد که چگونه حفاظت و امنیت آنها را تامین کنیم. تا زمانی که یک حیوان خانگی نداشته باشید، ممکن است ندانید که چه مقدار زمان و تلاش برای نگهداری و جلوگیری از آسیب دیدن آن ها لازم است. یک خرگوش یا سگ میتواند در عرض چند ثانیه ناپدید شود به طوری که شما در اکثر مواقع حتی ممکن است متوجه نشوید! فقط چند ثانیه طول می کشد تا حیوان خانگی شما برای همیشه ناپدید شود. دلهره آورتر است که بندانید درصد بالایی از صاحبان حیوانات، هرگز حیوان خانگی گم شده خود را مجدد نخواهند یافت.

نگاهی دقیق تر به GPS TRACKER PET

برای اکثر افراد، آنها فقط حیوانات خانگی نیستند بلکه بخشی از خانواده هستند. این بدان معنی است که ما تقریبا همان مقدار، نگران اعضای خانواده مان هستیم. با این حال، ما به دوستان و خانواده مان می توانیم تلفن کنیم و از وضعیت آنها مطلع شویم. اما شما چگونه میتوانید مراقب حیوانات خانگی خود باشید؟

ردیاب GPS تضمین می کند که برای همیشه ترس از دست دادن حیوان خانگی خود را از بین میبرید.ترکیبی از پیشرفته ترین و قابل اعتماد ترین تکنولوژی ردیاب GPS، با طول عمر باتری بالا، در اندازه کوچک، همراه با آخرین طراحی و فن آوری روز.

صاحبان حیوانات خانگی می دانند که آنها می توانند سریع حرکت کنند! به همین دلیل ردیاب GPS برای ردیابی با سرعت بالا مثلا هر ۵ ثانیه طراحی شده است. این به این معنی است که اگر شما به دنبال حیوان خانگی خود هستید، اطلاعات دقیق تر را دریافت خواهید کرد تا به شما کمک کند آنها را پیدا کنید!

درصد زیادی از حیوانات خانگی (مخصوصا سگ ها) برای گردش به خارج خانه برده می شوند. پس احتمال گم شدن در پارک، مغازه ها، در تعطیلات و یا پریدن از پشت ماشین در این حیوانات بیشتر است. با استفاده از ردیاب شما قادر خواهید بود بلافاصله با تلفن خود آنها را پیگیری کنید و از یک حادثه احتمالی جلوگیری کنید.

برنامه بر روی گوشی شما به این صورت عمل میکند که شما موقعیت مکانی خود را در رابطه با حیوان خانگی خود بر روی صفحه نمایش گوشی خود میبینید. این مورد زمانی که شما در مناطق باز هستید به شما در پیدا کردن حیوان خانگی بسیار کمک میکند. زیرا شما می توانید به سمت آنها حرکت کنید. این فناوری پیشرفته توانسته است رضایت صاحبان حیوانات خانگی را به خود جلب کرده و خیال آن ها را از بابت گم شدن حیوانات خانگی راحت نماید. می توان با هزینه ای کم به صورت مدوام این حیوانات را در منزل خود داشته باشید.

 

/ ویژه

دیدگاه

دیدگاهی وارد نشده است.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد فیلدهای اجباری با علامت مشخص شده اند *

تماس فوری
کمک نیاز دارید چت واتساپ اسپای کالا